Netkomp Forum Pomocy Informatycznej

Witam na Nowym forum dotyczącym problemów z informatyką


#1 2008-08-28 15:13:57

irmencja69

New member

Zarejestrowany: 2008-08-28
Posty: 2
Punktów :   

Ekran błędu stop - pomocy!!!

Witam, pojawił się u mnie ostatnio pewien problem i nie mogę sobie z nim poradzić. Może ktoś mi pomoże?

Co jakiś czas wyświetla się ekran, na którym jest napisane:

Pojawił się problem i system Windows został zamknięty, aby zapobiec uszkodzeniu komputera.
Jakiś wątek próbował zwolnić zasób, który do niego nie należy.
Jeśli po raz pierwszy widzisz ekran błędu stop, ponownie uruchom komputer. Jeśli ten ekran pojawi się ponownie, wykonaj następujące kroki:
Upewnij się, czy wszelki nowy sprzęt i oprogramowanie są poprawnie zainstalowane.
Jeśli jest to nowa instalacja, poproś producenta sprzętu lub oprogramowania o wszelkie aktualizacje dla systemu Windows, które mogą być potrzebne.
Jeśli problemy będą się powtarzać, usuń lub wyłącz wszelki nowo zainstalowany sprzęt i oprogramowanie. Wyłącz opcje pamięci systemu BIOS, takie jak buforowanie i przesłanianie. Jeśli do usunięcia lub wyłączenia składników musisz użyć trybu awaryjnego, ponownie uruchom komputer, naciśnij klawisz F8, aby wyświetlić zaawansowane opcje startowe, a następnie wybierz opcję tryb awaryjny.

Ekran wyświetla się, odkąd włożyłam do usb mp3, wcześniej się tak nie działo, nigdy nie było żadnych problemów. Ale dodatkowo od tego czasu nagle wyłączają mi się programy, pojawiają sie błędy i komputer działa znacznie wolniej.

Co mam robić?
Czy mój komputer złapał wirusa?
A może sama mam niczego nie ruszać, tylko skontaktowac się z profesjonalnym informatykiem?
POMOCY!!!

Offline

 

#2 2008-08-28 15:15:05

irmencja69

New member

Zarejestrowany: 2008-08-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ekran błędu stop - pomocy!!!

Można się ze mna kontaktować przez e-mail: kika_losiek@wp.pl albo gg: 9913912

Z góry dzięki:)

Offline

 

#3 2008-11-21 16:57:26

Sebastian

Administrator

9571034
Skąd: Bydgoszcz
Zarejestrowany: 2007-03-09
Posty: 112
Punktów :   
WWW

Re: Ekran błędu stop - pomocy!!!


Zapraszam na http://www.netkomp.net.pl  - Usługi Informatyczne

Offline

 

#4 2008-12-06 12:55:19

kryska

New member

Zarejestrowany: 2008-12-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ekran błędu stop - pomocy!!!

nie jestem dobra w te 'klocki' , ale miałam ten sam problem w moimkompie (vista home premium), jednak przeskanowałam go online i naraze ma  spokój. jednak z czasem przstały mi dzałac przegladark IE, potem firefox, opera. gg nie działa. tylko co dziwne mam połaczenie z internetem jeśli ktoś ma jakikolwiek pomysł jak mi pomóc, prosze pisać: 4109170, junior_kc@wp.pl. thx

Offline

 
Witam na forum NETKOMPu Te forum zostało przeniesione na www.forum.netkomp.net.pl Proszę tam zadawać pytania !

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl